demag@demag.sk +421 904 594 376

Brzdové motory s kužeľovým rotorom Demag KB

Prostredníctvom brzdového motora s kužeľovým rotorom Demag KB ponúkame zároveň motor, ktorý je založený na jedinečnom princípe – brzda sa neprepína samostatne, ale je naopak pevne spojená s rotorom, je teda integrovaná. Rozbeh motoru, uvoľnenie brzdy, vypínanie motoru a zabrzdenie prebieha synchrónne.

 

 

Použitie

Brzdový motor s kužeľovým rotorom Demag KB disponuje jednoduchým, robustným a spoľahlivým brzdným systémom. Výborne sa osvedčuje v riešeniach, ktoré kladú na brzdenie vysoké nároky.

 

 

Výhody

  • Extrémne vysoká frekvencia zapínania.
  • Efektívne brzdenie.
  • Odolnosť voči krátkodobému preťaženiu.
  • Vysoká životnosť brzdových doštičiek – brzdné teplo je ihneď odvádzané preč.
  • Malá konštrukčná vzdialenosť – brzdový kotúč zároveň tvorí ventilátor motoru.
  • Samostatné riadenie a doplnkové spínacie prvky nie sú potrebné – brzda sa automaticky odbrzďuje s rozbehom a zabrzdí vypnutím prúdu motora.
  • Žiadne prídavné ohrievanie motoru od brzdovej cievky.

 

 

Motory s valcovým rotorom Demag Z

Motory s valcovým rotorom Demag Z sú optimálne zladené s prevodovkami Demag a s ich konštrukčnými prevedeniami. Výkony 2 pólových, 4, 6 a 8 pólových motorov sú odstupňované podľa IEC. Motory vám môžeme dodať taktiež v prevedení s prepínaním pólov alebo s integrovaným zotrvačníkom pre jemný priebeh pohybov. Telesá motorov Z63 až Z132 sa skladajú z vysoko kvalitnej hliníkovej zliatiny a presvedčia vás svojou vysokou stabilitou, napriek vlastne nízkej hmotnosti. Telesá motorov Z160 až Z225 sú vyrobené z šedej liatiny.

 

 

Súbory na stiahnutie

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Chcete vypracovať cenovú ponuku? Máte otázku k nejakému zo žeriavov? Neváhajte sa nás spýtať.
Meno:
Názov firmy:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia